O mně

Odmalička jsem miloval vodu. Prázdniny jsem trávil u přehrady a buď jsem se v ní koupal, nebo se na ní plavil a zabrán do stavitelských činností na břehu, často jí měl i plné holínky.
Jako dospělému mi láska k vodě zůstala, prohloubil se kontakt s vlastní tělem a zůstala mi ona dětská hravost kterou při své práci s lidmi využívám.

Baví mne práce s lidským tělem. Tělem jako prostředkem pro naše poznávání tohoto světa, tělem jako zdrojem vjemů a emocí, tělem jako rádcem na naší cestě, neb jeho vědomí obsahuje celý náš život. Baví mne o to více právě ve spojení s vodou která mou práci usnadňuje a přidává nové rozměry a monožstí pohybu i plynutí s klientem. Jenom díky nadnášení, jemnosti a přizpůsobovosti vody mohu s klientem vodou tančit s lehkostí či s ním prozkoumávat trojrozměrný podvodní svět.

Aquahealing spolu s kolegy z Juklíku pravidelně praktikujeme od roku 2009 takže mám letos patrnáctý rok praxe v bazénech (Juklík, Varta, Valnovka).

Strávil jsem celkem 120 hodin na kurzu AQUABODYWORK, 116 hodin pak na kurzech WATSU s lektorkou WABA (WATSU I. III. a supervize).
A další hodiny strávené s mýmy kolegy vzájemným učením se a průzkumem nových možností.

Mým nejmladším klientům je od pěti let, patří mezi ně i mé dvě dcery, nejstaršímu pak 70 let. Pracuji jak s absolutními neplavci, kdy být jim průvodcem ve vodě je pro mne o to větší radost, tak s potápěči i milovníky vody. Pracuji i s rodiči a dětmi současně, stejnětak s páry.

Práce ve vodě, jako metoda práce s tělem mne naučila důvěře, že lidské tělo na hlubokých úrovních samo ví co potřebuje zažít či udělat pro dobro jeho majitele, stačí s ním často jen obnovit spojení a dát mu pro to volný prostor. Jsem tak často jen průvodcem – tím, kdo pomůže najít toto spojení a nechá ve vodě uskutečnit to co chce být uskutečněno.

DPP_0005_

Z podobných aktivit se od roku 2007 dodnes účastním týdeních sebepoznávacích a seberozvojových holistických workshopů Holistic a poté Integrity zaměřených na práci s tělem a energetickým systémem člověka, vedených praktiky Biosyntézy, Barbara Ann Brannan Healing Science, Core Energetics a dalších. Tyto workshopy jsou od té doby hlavním zdrojem mého vývoje, pomohly mi najít uzemnění a rozšiřovat kontakt se sebou samým i světem.

V roce 2010 jsem absolvoval masérský kurz „Masér pro sportovní a rekondiční masáže“ u Dexter Academy.

V roce 2019 jsem ukončil čtyřletý výcvik Core Energetics v Holandsku.

me

Děkuji všem svým klientům za důvěru. Váš zájem i podpora mi umožňují dělat práci co mne baví a dává mi smysl.


Kontakt:

  • Petr EKl
  • Košařova 440/22
  • 197 00 Praha 9
  • telefon: 732 2345 12
  • mail: petr.ekl@tvx.cz
  • IČ: 71634274
  • Firma není plátce DPH.
  • Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku
Comment Feed

No Responses (yet)Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.