Pracuješ i na suchu?

DSC_0823

Healing

Moje práce je hodně improvizací, podle toho, co zrovna v daný okamžik přijde, přesto ale mívá pár zásadních prvků.

Začátkem návštěvy je společné posezení a povídání o tématu které chcete řešit. Během něj se seznámíme, naladíme se a získáme vzájemnou důvěru. Pokud není návštěva první, podíváme se na vývoj a změny od minulé. Současně se naladíme na aktuální téma.

Hodně pracuji s tělem, jeho uvědomováním, pocity. Většinou spolu zkusíme některá cvičení která odhalí kde je problém a jiná která pomohou na něm pracovat.

Obecně vycházím z metod a konceptů B.A.Brennan, charakterových struktur, systému čaker a linie hara. Velmi rád v praxi předávám metody a postupy které mně samotnému při práci na sobě pomohly.

Podle potřeby následuje uložení na lehátko kde jste oblečení, pohodlně přikrytí lehkou dekou pro pocit tepla i bezpečí. Následuje první fyzický kontakt, většinou s chodidly nohou a následně fyzická masáž a improvizace s tělem, přikládání rukou na energeticky zajímavá a potřebná místa kdy nechám doplnit a zhamonizovat váš energetický systém. Současně můžete mít různé vjemy vlastního těla, pocitů i myšlenek ve vědomí, leckdo se hodně zrelaxuje a upadne i do lehkého spánku.

Po ošetření přijdete plně k sobě a ještě si odpočinete a vypijete sklenici vody. Cítit se budete asi jako po masáži či odpočinku.

DSC_0907

Můžeme sdílet zážitky z ošetření, můžu vám doporučit cvičení nebo některé změny v životě a pokud budete spokojeni, domluvíme se na další návštěvě.

Nejbližší dny je dobré dát si více klidu a času pro sebe, je dobré sledovat změny v životě.

DSC_0769

Comment Feed

One Response

 1. Marketa Pivcova17.7.2013 @ 10.53Odpovědět

  Dobry den,
  asi jsem nepouzila spravny formular a tak pisi znova! :-) Chtela bych se k Vam objednat na masaz, ale nemohu se dovolat na Vas telefon. Je mozne se u Vas objednat.
  Dekuji za odpoved.
  Marketa Pivcova
  608317112Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.