Napsali klienti

Zajímavá a nová zkušenost.

Přes počáteční stažení a předsudky došlo k navázání důvěry mezi mnou a terapeutem, který zjevně ví, co dělá.

Starosti uplavaly, záda povolila, mysl se zklidnila. Lépe se mi spalo, ráno jsem cítil větší odpočinutost. Doporučuji ostatním k vyzkoušení.

Robert J.


No, pěkně jsme si zalítali. Teda vlastně zaplavali.

Po začátku masáže jsem chvíli pozoroval myšlenky toho dne, pak jsem cítil jak odcházejí emoce, smutek.
Poté jsem se uvolnil víc, na nic moc už nemyslel a užíval si koupání, cesty pod vodu, hraní si s podvodním světlem, pocity odevzdání se bezpečí Petrovy náruče a kontinuity pohybu ve vodě.

Byl to pro mě silný zážitek, možnost uvolnit se do prostoru bezpochybného plynutí. Klidně bych uvěřil Darwinovi, že jsme kdysi žili v moři :)

Díky a těším se na příště.

Jakub


Vědomě si to užívat

Když jsem byla na aquahealingu poprvé moc jsem se těšila a bylo to nádherné – jediná myšlenka pod vodou byla – ještě nechci na hladinu.

Takový klid a nádherné uvolnění. Druhá hodina byla v očekávání stejně úžasného zážitku. Byla krásná ale druhá. Třetí taky tak hezká.

16.11. jsem šla znovu – cítila jsem že to už moc potřebuji. Byla to nejkrásnější hodina. Odputala jsem se od těla a vnímala jen lehkost krásu a volnost. Petr to formuloval „vědomé užívání si“ a je to přesné. Kéž bych to zvládala i na suchu.

Tak jsem se do terapie doslova ponořila že jsem se po jednom z vynoření už na hladině ptala sama sebe „proč už nejsem pod vodou?“ – odpověď zněla logicky „co takhle se zase nadechnout“ – úplně jsem na to zapomněla – takový krásný úlet to byl Těžko popsatelné – vyzkoušejte.

Děkuju moc. Markéta


Musím říct,že se mi to moc líbilo, hodně silně to na mě zapůsobilo

Dobré, krásné ráno.

Píši referenci na léčení v bazénku. Musím říct,že se mi to moc líbilo, hodně silně to na mě zapůsobilo.
Během léčení jsem cítila návaly emocí-takových těch očistných, které,když necháte volně proplout tělem a duší, tak se ulehčí a uleví.
Bylo to hodně silné a přitom jsem tomu co se děje důvěřovala a přiznám se, že jsem doposud k sobě nepustila všechno, co jsem tam cítila a měla bych v sobě jěště zpracovat. Dávám si čas. Co jsem tam cítila zcela zřetelně bylo, jestli jsem byla chtěné dítě, jestli bylo ve vztahů rodičů během těhotenství všechno v pořádku. Byli to dost jasné a zřetelné informace. Zatím největší pokrok u sebe cítím s důvěrou v chod života, kterou jsem měla, než jsem na léčení přišla docela zablokovanou.
Teď cítím, že se to břemeno uvolnilo a věci jdou snáz. Určitě se zas (až to na mě příjde) objednám a udělám další krok v tomto směru.

Moc děkuji Petrovi Eklovi za poznání a důvěru a podporu, kterou jsem při léčení vnímala.

S pozdravem Kamila


Po aqua healing jsem se cítila uvolněná, vybalancovaná a plná energie. Mohu vřele doporučit!

Romana


Překvapilo mě, jak může být daná technika silná.

Na aquahealingu jsem byla poprvé.
Z vnějšku, když jsem se dívala na klienty, kteří byli přede mnou, mi to připadalo jako nějaký krásný tanec, víření ve vodě. Pak když jsem byla ve vodě já, vnímala jsem to víření uvnitř sebe.

Co bylo třeba uvolnit, odešlo pryč, i když to bylo těžké a tělo se nejprve bránilo. V závěru jsem cítila velkou úlevu a příjemnou únavu. Překvapilo mě, jak může být daná technika silná.

Děkuji moc Petře za citlivý přístup a podporu.

Bára


Děkuji, a vřele doporučuji

Milý Petře,

třebaže sama pracuji v rámci terapií a masáží s dotekem, nebylo pro mně snadné se úplně uvolnit v tak blízkém kontaktu. O to více oceňuji, jak pevně, jemně a s lehkostí jste se mnou „zacházel“ :)

Aquahealing byl tak pro mne nádherný zážitek – mým tématem bylo úplné odevzdání při zachování plné pozornosti, a docela se mi myslím podařilo uvolnit, zejména přetíženou hlavu, a také se mi krásně uvolnila žebra. Nejúžasnější byly pro mne protáčivé „smyky“ pod vodou!

Děkuji, a vřele doporučuji každému kdo si troufne posunout hranice ostychu aby mohl prožít tak hluboké uvolnění, plynutí a tak pozornou péči.

Marlena


To se musí zažít!

Na aquahealingu jsem byla poprvé a tudíž jsem si neuměla dost jasně představit, co mě bude čekat. Snažila jsem se odprostit od jakýchkoliv očekávání a vyjít vstříc novým zkušenostem a zážitkům.

Zpočátku jsem si musela udělat jasno v tom, že není špatně nechat o sebe pečovat a pouze pasivně přijímat. Myslím, že téma dávání a přijímání je záležitostí mnoha z nás a ačkoliv se to možná nemusí zdát, aquahealing je pro řešení tohoto tématu dle mého názoru jako dělaný. Velice rychle jsem však, jak se říká „vypnula“ a během našeho setkání jsem zažila mnoho nádherných a nepopsatelných pocitů.

Všechny pohyby byly velice jemné a přirozené. Pod vodou jsem mimo jiné také vnímala zvukové vibrace meditační hudby. Cítila jsem se zcela bezpečně, odevzdaná do správných rukou a během terapie jsem se vrátila i zpět do období miminka, které se choulí v maminčině náručí a zažívá pocity absolutního přijetí. Na konci jsem se podívala také pod vodu, kde jsem se cítila jako opravdový delfín, který se rozhodl udělat si radost a ničím neohrožený pluje pro své vlastní potěšení. Celým srdcem prociťuje všechny ty jemné pohyby svého těla. Po skončení jsem byla dokonale zrelaxovaná, protažená a nabitá energií.

Toto setkání pro mne bylo opravdovým zážitkem, pro který se velmi těžko hledají slova a nezbývá než říci – To se musí zažít!

Lenka


Nezapomenutelný relaxační zážitek.

S vodním živlem je úzce spojen náš vývoj jednotlivce, i vývoj života všech živočišnch druhů. Chcete si připomenut, jak to asi vypadalo u maminky v plodové vodě? Nebo v moři při vznikání života?

Věděl jsem, že na mne čeká teplá voda, příjemná hudba a příjemný terapeut pan Petr.
Ale nevěděl jsem, jak to na mne bude působit.
Všechny tyto faktory spolu s volným pohybem ve vodě, kterým mne terapeut vedl a příjemnou jemnou manipulací s mým tělem , natahováním a téměř
neznatelným upozorňováním na oblasti napětí v těle mně uvedly ve stav nádherné relaxace těla a tím i mysli. Nemusel jsem mít obavy ani z
ponoření pod vodu, které moje uvolnění ještě prohloubilo. Citlivý terapeut pečlivě sledoval můj dech a v příjemných intervalech mne nechával ponořit
pod hladinu.

Mé volně nadnášené, uvolněné a ve vodě plovoucí tělo zcela spolupracující s pohyby terapeuta, mi zprostředkovávalo nejen pocit beztíže, ale i bezpečí ve vodě, jaký mohou mít ryby v moři nebo miminka v bříšku u maminky.
Chvílemi jsem se ztrácel do jiného světa mysli, meditačního stavu, s připomínáním bezpečí v náruči Přírody a pocitu spojení s vodním živlem, nebo spíše se všemi živly, tak jako se kapička vody spojuje s oceánem, a vědomí s
nadvědomím. Takové pocity přetrvávaly i po skončení hodiny aqua-healingu.

Nezapomnenutelný zážitek.

Díky.

MUDr. Jaroslav Kučera


Dekuji za zazitek a navidennou priste

Aquahealing s Petrem byl jeden z nejzajimavejsich kontaktu s vodou.
Ocenuji jeho profesionalni a klidny pristup plny porozumneni.
K samotne procedure: naplno jsem si mohl procitit silu duvery. Zazil jsem pocity krasneho uvolneni, splynuti s vodou, splynuti sam se sebou. Dekuji za zazitek a navidennou priste.

Johnatan


Děkuji moc za skvělý zážitek nad vodou i pod vodou.

Moje staré ztuhlé tělo opět nabylo pružnosti, hlava plná stresujících problémů se vyčistila a já po hodině aquahealingu odcházela jako nová dobře naladěná osoba plná energie, s chutí do života.

Díky Lída

Comment Feed

One Response

  1. Vědomě si to užívat
    Když jsem byla na aquahealingu poprvé moc jsem se těšila a bylo to nádherné – jediná myšlenka pod vodou byla – ještě nechci na hladinu. Takový klid a nádherné uvolnění. Druhá hodina byla v očekávání stejně úžasného zážitku. Byla krásná ale druhá. Třetí taky tak hezká. 16. 11. jsem šla znovu – cítila jsem že to už moc potřebuji. Byla to nejkrásnější hodina. Odputala jsem se od těla a vnímala jen lehkost krásu a volnost. Petr to formuloval „vědomé užívání si“ a je to přesné. Kéž bych to zvládala i na suchu :-) Tak jsem se do terapie doslova ponořila že jsem se po jednom z vynoření už na hladině ptala sama sebe „proč už nejsem pod vodou?“ – odpověď zněla logicky „co takhle se zase nadechnout“ – úplně jsem na to zapomněla – takový krásný úlet to byl :-) Těžko popsatelné – vyzkoušejte.
    Děkuju moc.Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.